השווה
בחר קובץ!

מצלמות אבטחה AHD

מצלמות אבטחה AHD המונח AHD הוא ראשי תיבות של Analog High Definition אשר משתמש בכבל קואקסיאלי כדי להעביר ווידיאו באיכות HD.

טכנולוגיית AHD תומכת ברזולוציה 2MP, 4MP,5MP

 • מצלמות אבטחה כיפה provision (16)

  מצלמות אבטחה כיפה provision
  מצלמות אבטחה כיפה provision הן מצלמות גלויות אשר יוצרות הרתעה, הן אסתטיות ומותקנות בד"כ בתוך מבנה ובחדרים ומגיעות במבחר דגמים בעלי תכונות שונות. ניתן להשיג מצלמות כיפה נייחות או עם עדשה משתנה, כל המצלמות מוגנות מים וכוללים ראיית לילה.
 • מצלמות אבטחה צינור Provision (12)

  מצלמות אבטחה צינור Provision
  מצלמות אבטחה צינור Provision אלו הן מצלמות המתאימות לשימוש חיצוני, בזכות המיגון נגד מים. הן כוללות אינפרה אדום לראיית לילה, מצלמות ברזולוציות שונות ואף דגמים הכוללים אודיו דו כיווני. מתאימות להגנה על החצר, החנייה והכניסות לבית או לבית העסק
 • מצלמות אבטחה ממונעות HD (6)

  מצלמות אבטחה ממונעות HD
  מצלמות אבטחה ממונעות Provision המצלמות הממונעות, המגיעות בדגמים בעלי תכונות שונות, ניתנות לשליטה מרחוק ומתאימות מאוד ללקוחות עסקיים המפעילים חדרי פיקוד.  
 • מצלמות אבטחה נסתרות (4)

  מצלמות אבטחה נסתרות
  מצלמות אבטחה נסתרות Provision מצלמות אבטחה נסתרות. אלו הן מצלמות המוסוות בתור חיישני תנועה או מצלמות קטנות אותן ניתן להסליק באמצעים שונים. מצלמות אלו מתאימות למי שרוצה לדעת מה העובדים עושים בעסק או מה המטפלת עושה כאשר אינכם נמצאים.
 • מצלמות אבטחה גוף (1)

  מצלמות אבטחה גוף
  מצלמות אבטחה גוף Provision מצלמות אבטחה גוף של חברת Provision מתאימות ללקוחות מתקדמים. המיוחד במצלמות אלו הוא היכולת להתאים את העדשות בהתאם לצרכים של הלקוח, כמו המרחק וגודל האובייקט המצולם.

מצלמות אבטחה AHD זוהי הטכנולוגיה המובילה בשוק CCTV מערכת AHD משדרת ומקליטה ב FULL-HD, שזוהי רזולוציה גבוהה פי 8 ממערכות סטנדרטיות.
יתרון נוסף של מערכת AHD  שהתשתית היא על כבל קאואקס RG-59, וכך אפשר לשדרג למערכת ללא החלפת כבלים. יתרון נוסף של מצלמות אבטחה AHD הוא במהירות התגובה וכמעט אין דיילי הנובע מרוחב פס נמוך. מבחינת עלות תועלת מצלמות אבטחה AHD היא  המשתלמת ביותר למי שרוצה איכות צפייה והקלטה.

הלקוחות שלנו

מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה
סגירת תפריט
052-3292766

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
X
צור קשר